Služby

Neustále sa snažíme skvalitňovať svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nájdu požadované služby so všetkým komfortom. Náš zákazník je našou prioritou, preto je všetka naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní, akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.


Program

Pre Vašu lepšiu orientáciu ponúkame prehľadný program akcií na nadchádzajúce obdobie. Vyhliadnite si tu svoj koncert, festival, program kina, divadelné predstavenie, výstavu alebo športovú udalosť vo Vašom meste. Na tomto našom zozname kultúrnych akcií nájdete tipy na festivaly, koncerty, tipy pre voľný čas, akcie pre deti a mnoho ďalšieho.

Vstupenky

Na väčšinu nami organizovaných akcií je možné kúpiť si cenovo zvýhodnené vstupenky v predpredaji. Vzhľadom ku stále väčšej obľúbenosti podobných akcií a k vzrastajúcemu počtu návštevníkov nemôžeme bohužiaľ vždy zaručiť, že bude možné kúpiť vstupenky na mieste. Doporučujeme využiť možnosť predpredaja, budete mať istotu kvalitne stráveného večera alebo popoludnia.