Náplň Firmy

Čo je nálpň  STHPRadoslava Belku&TŠTVI Nitra spol s.r.o SR

Zabezpečovať organizovať vystúpenia akého koľvek typu od rozsahu  zúčastených ludí a skupín a interpretov  interpretok sa spevokolov

 

Tiež sa postarať o občerstevnie v spolupráci s organizačným týmom 

Dohliadať na dianie samotného podujatia alebo vystúpenia

 

Pred každým vystúpením alebo podujatím treba zabezpečiť technickú prípravu zariadení a technické  skúšky kapiel a spevákov alebo speváčok prípadne spevokolov ktoré sa vyskytujú na tom danom podujatí  a postarať sa o moderovanie programu

 

Dohliadať i na Réžiu na samotnom vystúpení a skontrolovať po technickej stránke zariadenia vystúpení a prípadne závad alebo šumu alebo Echa zastaviť vystúpenia keď sa zistí daná chyba.

odstrániť chybu

 

Nezabudnúť na to isté i na záver  Vystúpenia i celého programu a po skončení sa  odloží technika to už nepodlieha kontrole len iba aby sa upratala techika z miesta vystúpnia  podujatia  ako sú zariadenia +príslušenstvá k technike.

 

Technika -Tu sa zabezpečí to aby to bolo okontrolované po technickej  stránke tak aby tam neboli Echá v Reprosústavách šumy.

 

Dodržať presne stanovenú dĺžku  vystúpenia alebo podujatia

Prípadne keď bude dlhšie ako napr 2 hodiny alebo 3 hodiny prípadne viac tak sa to preruší Recepciou a občestevním jedla a pitia.  

                                   -Prestávky-

Nezabudnúť dodržať presnoť Časov jednotlivých vystúpení.

 

Diskusná téma: Náplň Firmy

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok