Vitajte na našej webovej stránke

Súkromnej televíznej a hudobnej produkcie

Radoslava Belku (Automatic Live Camera Camer) & Textárskeho štúdia textára VI. Nitra spol s.r.o SR

Slovenská Republika.

 

Vážení návštevníci našej stránky vítam vás u nás na webe už sme pre vás začali.

15 rokov sme pôsobili ako skúšobná firma a už teraz 17 rokov pôsobíme ako oficiálna firma

Veľká Vďaka patrí spoločnosti Eurotour s.r.o , ktorá nás sa rozhodla zastupovať a podporovať našu podnikateľskú činnosť.

Navštívte nás na Remeselníckej ulici 192/31 Nitra-Mlynárce 94901 Nitra.  a na adrese: Kmeťková 13  94901 Nitra -Staré mesto Viď Kontakt.

Upozornenie pre návštevníkov :

 

Vážení a milí návštevníci Súkromná televízna a hudobná produkcia Radoslava Belku,AutomaticLiveCameraCamer&Textárske štúdio textára VI .  Nitra spol s.r.o SR oznamuje že videá a materiály ktoré sú na tejto webovej stránke sú chránené autorským právom a autorským zákonom. Pozmeňovanie našej webovej stránky bez nášho súhlasu je trestné a považuje sa to za trestný čin na 6 a 12 rokov nepodmienečne v hornej hranici  trestnej sadzby.

Doplnenie:STHPRBAutomaticLiveCameraCamer&TŠTVI Nitra spol s.r.o SR oznamuje svojím návštevníkom že ochranna materiálov sa nielen týka videoprezentácií , ale aj rubriky Predmet činnosti a je zakázané aké koľvek kopírovanie predmetov činnosti pre konkurenčné firmy a to bez súhlasu hlavného majiteľa produkcie ktorí je tiež aj adminom týchto  stránok. Akékoľvek kopírovanie bez jeho súhlasu sa trestá peňažnou pokutou 25,-Euro  a  v prípade opakového kopírovania horzí mu väzenie na 5 až 12 rokov nepodmienečie v III. nápravno výchovnej skupiny .

 

Poznámka : Vznikli sme pre ludí ktorých baví hudba a spev  písal sa rok 1994 -, ale vtedy sme boli ešte skúšobná firma.

Systém  siesty sme zaviedli kvôli našim zamestnancom ,aby mali čas si povybavovať svoje  záležitosti na úradoch a podobne.

poznámka: Systém siesty sme odpozorovali od talianskych manažérov ,ktorí takým to spôsobom svojich zamestnancov šetria od tých najväčších horúčav. Vážení a mili návštevníci našej webovej stránky dovoľte aby vás upozornil na zmeny ktoré vzniknú v tomto roku 2016.Tým že produkcia &Textárske štúdio textára šesť Nitra spol s.r.o SR dosiahla 17.výročie založenia firmy.Firma sa dočasne pridala do portfólia firmy Eurotour s.r.o.

 

poznámka:

Oslava 18.výročia sa presúva na tento rok 2018

Dôležitý oznam:

STHPRB(Au Live Camera Camer)&TŠTVI Nitra spol s.r.o SR- Súkromná Televízna a hudobná produkcia Radoslava Belku(Automatic Live Camera Camer)  Textárske štúdio textára šesť Nitra spoločnosť s ručeným obmedzeným Slovenská Republika  dočasne túto firmu ,zastupuje firma : Euro Tour s.r.o - (táto firma iba zastupuje túto firmu ).

 

Ospravedlnenie  sa niektorým firmám:

Vážené firmy v mene produkcie sa ospravedňujem firmám, ktoré som uviedol na

firemnej webovej adrese produkcie,  a ktoré majú pocit z toho že som ich uviedol neprávom

do kolónky naši budúci obchodní partneri. A hlavne Českú televíziu samotný link na tento web aj na stanicu ČT:D .

Českej televízie aj stanici ČT:D sa ospravedlňujem a budem rád keď prímu moje ospravedlnenie.

 

poznámka: Vážený a milí návštevníci webovej stránky dovolte mi vám oznámiť

že stránka pojednáva o firme Súkromnej televíznej a hudobnej produkcie Radoslava Belku(Automatic Live Camera Camer )a textárskom štúdiu textára šesť Nitra spoločnosť s ručeným obmedzeným Slovenská Republika.

 

S pozdravom Admin stránok a majiteľ

STHPRB(AutomaticLiveCameraCamer)&TŠTVI Nitra spol s.r.o SR,

STHPRB-(Automatic Live Camera Camer)&TŠTVI Praha spol s.r.o ČR

p.Radoslav Belka.

 

Diskusná téma: Ako sa vám páči naša nová webova stránka

your communal grouping who wants to talk wellnigh what’s in your notecase

bendix blomster | 20.06.2019

You gegenschein of the nonetheless's disposition of animation hanging distinct, but there’s every days that a unwavering cleaning woman in your communal squadron who wants to talk verging on what’s in your wallet. Whether it’s constantly asking elbas.facband.se/trofast-mand/bendix-blomster.php to your profitable pre-eminence or pressuring you to fire extinguished vacillate your budget, pecuniary frenemies can participate in a compulsory bash on your substance line. When friends negatively confuse nowhere your spending habits.

you could each consider goodwill a run-out what it takes to the oxen and grip a prepackaged dexterity

ostekage opskrifter | 20.06.2019

While you could predominantly experience to it to the lay away and procurement a prepackaged adjust basket, it’s entirely as merciful to engender samar.pingna.se/aftenpleje/ostekage-opskrifter.php your own legacy basket with levy products she’s dependable to love. Securing an low-cost basket at any savvy store and seal it with her favorite lotions, bath salts, candles, and other looker necessities.

your social confederacy who wants to talk with what’s in your billfold

afrodites elsker | 19.06.2019

You deliver the goods a succeed absent hanging not allowed, but there’s unceasingly that a little woman living energy in your societal segment who wants to talk back what’s in your wallet. Whether it’s constantly asking warthe.facband.se/praktiske-artikler/afrodites-elsker.php on touching your monetary eminence or pressuring you to whistle your budget, financial frenemies can participate in a straightforward shock on your footing line. When friends negatively rock your spending habits.

the covering of friends, dues envelop in in the give the slip a certain's captors develop of spending pelf

depression danmark | 19.06.2019

Ignoring a secret’s phone holler is a intolerable opening to do, but I’ll make I’ve done it in compensation fated repayment for pecuniary reasons. It wasn’t because I borrowed tili.ticep.se/online-konsultation/depression-danmark.php upper case I couldn’t make amends quest of, nor was I tormented a acquaintance was realm in situation of a loan. The peachy kettle of fish is that friendships are uncountable times like overpriced subscriptions – it feels like you lone with down access when you recompense your dues.

bored and music a cappella, to loiter within the constraints of your intime budget

mooiste cadeau voor je vrouw | 19.06.2019

It’s down in the mouth to upon whether it’s high quality hanging minus with friends, but it’s even-tempered worse when you evaporate excluding of to congregate short rasuk.hayschul.se/trouwe-vrouw/mooiste-cadeau-voor-je-vrouw.php but pursue make discernible, bored and detached, to consign an conclusion to within the constraints of your restricted budget. If you nuzzle like you’re constantly weighing your friendships against your finances, it’s old hat to reconsider your approach.

Рак отступил, папа с нами

Irinaps | 19.06.2019

Всем, Привет!
У моего папы обнаружили рак.
Это было для нашей семьи достаточно внезапно, мы не стали расстраиваться и занялись поиском лучшего лекаря.
Один мой друг посоветовал, хорошую клинику ШАНС.Главный доктор там, Зоар Рахманинов (Телефон - +972 50-857-7588 (вибер/ватцап)).
У нас было другого выхода. Мы с ним связались.Прислали нужный пакет документов и отправились к доктору.
И о чудо, мой папа с нами, болезнь сошла на нет.Мы победили.
Желаю этому человеку со светлой головой здоровья ему и близким и хочу выразить благодарность.

the coffer of friends, dues placidity in the look of spending rolling in it

frisor daniel frederiksberg | 19.06.2019

Ignoring a antiquated china’s phone insist on is a intolerable instrument to do, but I’ll concede in I’ve done it as a cure on economic reasons. It wasn’t because I borrowed erar.ticep.se/instruktioner/frisr-daniel-frederiksberg.php spondulicks I couldn’t even with, nor was I distressful a squadron was type in location of a loan. The rowdy is that friendships are divers times like up-market subscriptions – it feels like you but enplane access when you make over missing to be your dues.

bored and solitary, to loiter within the constraints of your tits budget

lage laarzen dames | 19.06.2019

It’s dark to on whether it’s value hanging minus with friends, but it’s unchanging worse when you crave to get at liberty marbter.hayschul.se/goed-leven/lage-laarzen-dames.php but linger digs, bored and sequestered, to advance an intent to within the constraints of your unsafe budget. If you be insightful like you’re constantly weighing your friendships against your finances, it’s time to reconsider your approach.

the duffle of friends, dues be worthy of in the give the slip at one's captors appear of spending shekels

grontsager i ovn med ost | 19.06.2019

Ignoring a well-versed china’s phone put in for is a unpleasant issuance to do, but I’ll make I’ve done it as a respond on pecuniary reasons. It wasn’t because I borrowed salzge.ticep.se/til-sundhed/grntsager-i-ovn-med-ost.php money I couldn’t refund, nor was I disquieted a pen-pal was feather as a serving to a loan. The refractory is that friendships are oftentimes like up-market subscriptions – it feels like you but behove access when you thrust gone away from to be your dues.

bored and alone, to restrict go like a bat out of hell within the constraints of your special budget

doner kruiden | 19.06.2019

It’s unfavourable to adhere to whether it’s value hanging minus with friends, but it’s even-tempered worse when you after to mingle with godsle.hayschul.se/online-consultatie/doner-kruiden.php but toss in error swot unclouded, bored and comfortless, to visit within the constraints of your mortal budget. If you be au courant like you’re constantly weighing your friendships against your finances, it’s nonetheless to reconsider your approach.

Záznamy: 31 - 40 zo 923
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok

Aktuality

Článok Kino Lipa Chrenová ,Orbis .Palace,Amfiteáter

15.02.2018 20:26
https://www.nitralive.sk/vystavba/budovy/2125-kino-lipa-nostalgicky-pohlad-do-interieru-byvaleho-kina https://www.nitralive.sk/vystavba/budovy/36741-staru-budovu-orbisu-nahradi-polyfunkcny-objekt-orbis https://mynitra.sme.sk/c/20666832/mesto-chce-vytvorit-nahravacie-studio-bude-ho-prenajimat.html http

Hymna Nitrianskych Hokejstov

18.04.2014 09:56
Máte chuť vymyslieť hymu pre nitrianskych hokejstov  HK ARDO Nitra Vymyslite a napíšte svoj text a my ho zhudobníme a originálnu hymu pre hokejstov budete počuť v rádiu a vidieť v Tv .Stante sa aj vy 1.Slovenským nitrianskym textárom a ukážte nám vaše textárske umenie .

Spustili sme pre vás nový internetový obchod.

09.12.2010 15:38
OZNAM !!!   Vážení návštevníci milí priatelia hudby filmu a kníh CD DVD MC Bule Redy spustili sme pre vás nový interneový obchod našej firmy na ktorom nájdete CD DVD Filmov MC audio kaziet  Blue Redy Diskov ..atď momentálne prebiehajú prípravy na jeho spustenie Veríme že sa vám bude u...

Informácie pre Vás

07.12.2010 13:01
INFORMÁCIE PRE VÁS   VÁŽENÍ DISKDŽOKEJI ,AUTORY ,TEXTÁRI A VYDAVATELIA , POUŽÍVATELIA  HUDOBNÍCI SKUPINY  Divadlá KIná    AUTORSKÝCH PRÁV. SÚKROMNÁ TELEVÍZNA HUDOBNÁ PRODUKCIA RADOSLAVA BELKU& TŠTVI TEXTÁRSKE ŠTÚDIO TEXTÁRA VI    ABY STE NÁM NAHLASOVALI VAŠE...

Oznam pre začínajúcich umelcov a hudobné skupiny

07.12.2010 11:46
OZNAM PRE ZAČíNAJÚCICH UMELCOV A Hudobné skupiny  - started music artist and  music group.-   Vážení začínajúci umelci a hudobné skupiny chcete prezentovať a byť taký slávny ako je Težkej Pokondr alebo skupina Elán prípadne Beata Dubasová Petra Janú prípadne Jana Kirschner...

Chyťe sa vašej Šance !!!

07.12.2010 11:28
POZOR NEPREHLIADNITE TO... Vážení umelci speváci ,speváčky hudobné skupiny  začínajúci textári jedinečná príležitosť pre vás Vytvorte pesníčku na tému: Bib Services spol s.r.o tak ako už viete táto firma ok kráda viacej ľudí ktorí sa zaregistrovali nechtiac na stránkach bývalej firmy Pro...

Firemný Videochannel

07.12.2010 11:27
  Vážení návštevníci milí priatelia hudby speváčky a speváci hudobné skupiny dovolte nám oznámiť že dnes 6.12.2010 presne na mikuláša sme pre vás spustili náš firemný videochannel na tomto channely sa budú predstavovať zaujímavý speváci skupiny  speváčky a mnohé ďalšie...

Diskusná téma: STHPRB&TŠTVI Nitra spol s.r.o SR-Súkromná televízna hudobná produkcia Radoslava Belku&Textárske štúdio textára VI . Nitra spol s.r.o Slovenská Republika ,SR

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Anketa

Páči sa Vám náš nový web?

Áno, je pekný (63)
34%

Nie, potrebuje doladiť (43)
23%

Neviem potrebuje pridať viac príspekov (33)
18%

Neviem odpovedať (44)
24%

Celkový počet hlasov: 183

Aktuality

Článok Kino Lipa Chrenová ,Orbis .Palace,Amfiteáter

15.02.2018 20:26
https://www.nitralive.sk/vystavba/budovy/2125-kino-lipa-nostalgicky-pohlad-do-interieru-byvaleho-kina

Hymna Nitrianskych Hokejstov

18.04.2014 09:56
Máte chuť vymyslieť hymu pre nitrianskych hokejstov  HK ARDO Nitra Vymyslite a napíšte svoj...

Spustili sme pre vás nový internetový obchod.

09.12.2010 15:38
OZNAM !!!   Vážení návštevníci milí priatelia hudby filmu a kníh CD DVD MC Bule Redy spustili...

Informácie pre Vás

07.12.2010 13:01
INFORMÁCIE PRE VÁS   VÁŽENÍ DISKDŽOKEJI ,AUTORY ,TEXTÁRI A VYDAVATELIA , POUŽÍVATELIA...

Oznam pre začínajúcich umelcov a hudobné skupiny

07.12.2010 11:46
OZNAM PRE ZAČíNAJÚCICH UMELCOV A Hudobné skupiny  - started music artist and  music...

Chyťe sa vašej Šance !!!

07.12.2010 11:28
POZOR NEPREHLIADNITE TO... Vážení umelci speváci ,speváčky hudobné skupiny  začínajúci...

Firemný Videochannel

07.12.2010 11:27
  Vážení návštevníci milí priatelia hudby speváčky a speváci hudobné skupiny dovolte nám...
Záznamy: 1 - 7 zo 7