Vitajte na našej webovej stránke

Súkromnej televíznej a hudobnej produkcie

Radoslava Belku (Automatic Live Camera Camer) & Textárskeho štúdia textára VI. Nitra spol s.r.o SR

Slovenská Republika.

 

Vážení návštevníci našej stránky vítam vás u nás na webe už sme pre vás začali.

15 rokov sme pôsobili ako skúšobná firma a už teraz 17 rokov pôsobíme ako oficiálna firma

Veľká Vďaka patrí spoločnosti Eurotour s.r.o , ktorá nás sa rozhodla zastupovať a podporovať našu podnikateľskú činnosť.

Navštívte nás na Remeselníckej ulici 192/31 Nitra-Mlynárce 94901 Nitra.  a na adrese: Kmeťková 13  94901 Nitra -Staré mesto Viď Kontakt.

Upozornenie pre návštevníkov :

 

Vážení a milí návštevníci Súkromná televízna a hudobná produkcia Radoslava Belku,AutomaticLiveCameraCamer&Textárske štúdio textára VI .  Nitra spol s.r.o SR oznamuje že videá a materiály ktoré sú na tejto webovej stránke sú chránené autorským právom a autorským zákonom. Pozmeňovanie našej webovej stránky bez nášho súhlasu je trestné a považuje sa to za trestný čin na 6 a 12 rokov nepodmienečne v hornej hranici  trestnej sadzby.

Doplnenie:STHPRBAutomaticLiveCameraCamer&TŠTVI Nitra spol s.r.o SR oznamuje svojím návštevníkom že ochranna materiálov sa nielen týka videoprezentácií , ale aj rubriky Predmet činnosti a je zakázané aké koľvek kopírovanie predmetov činnosti pre konkurenčné firmy a to bez súhlasu hlavného majiteľa produkcie ktorí je tiež aj adminom týchto  stránok. Akékoľvek kopírovanie bez jeho súhlasu sa trestá peňažnou pokutou 25,-Euro  a  v prípade opakového kopírovania horzí mu väzenie na 5 až 12 rokov nepodmienečie v III. nápravno výchovnej skupiny .

 

Poznámka : Vznikli sme pre ludí ktorých baví hudba a spev  písal sa rok 1994 -, ale vtedy sme boli ešte skúšobná firma.

Systém  siesty sme zaviedli kvôli našim zamestnancom ,aby mali čas si povybavovať svoje  záležitosti na úradoch a podobne.

poznámka: Systém siesty sme odpozorovali od talianskych manažérov ,ktorí takým to spôsobom svojich zamestnancov šetria od tých najväčších horúčav. Vážení a mili návštevníci našej webovej stránky dovoľte aby vás upozornil na zmeny ktoré vzniknú v tomto roku 2016.Tým že produkcia &Textárske štúdio textára šesť Nitra spol s.r.o SR dosiahla 17.výročie založenia firmy.Firma sa dočasne pridala do portfólia firmy Eurotour s.r.o.

 

poznámka:

Oslava 18.výročia sa presúva na tento rok 2018

Dôležitý oznam:

STHPRB(Au Live Camera Camer)&TŠTVI Nitra spol s.r.o SR- Súkromná Televízna a hudobná produkcia Radoslava Belku(Automatic Live Camera Camer)  Textárske štúdio textára šesť Nitra spoločnosť s ručeným obmedzeným Slovenská Republika  dočasne túto firmu ,zastupuje firma : Euro Tour s.r.o - (táto firma iba zastupuje túto firmu ).

 

Ospravedlnenie  sa niektorým firmám:

Vážené firmy v mene produkcie sa ospravedňujem firmám, ktoré som uviedol na

firemnej webovej adrese produkcie,  a ktoré majú pocit z toho že som ich uviedol neprávom

do kolónky naši budúci obchodní partneri. A hlavne Českú televíziu samotný link na tento web aj na stanicu ČT:D .

Českej televízie aj stanici ČT:D sa ospravedlňujem a budem rád keď prímu moje ospravedlnenie.

 

poznámka: Vážený a milí návštevníci webovej stránky dovolte mi vám oznámiť

že stránka pojednáva o firme Súkromnej televíznej a hudobnej produkcie Radoslava Belku(Automatic Live Camera Camer )a textárskom štúdiu textára šesť Nitra spoločnosť s ručeným obmedzeným Slovenská Republika.

 

S pozdravom Admin stránok a majiteľ

STHPRB(AutomaticLiveCameraCamer)&TŠTVI Nitra spol s.r.o SR,

STHPRB-(Automatic Live Camera Camer)&TŠTVI Praha spol s.r.o ČR

p.Radoslav Belka.

 

Diskusná téma: Ako sa vám páči naša nová webova stránka

Right-minded like a woman would be in seam-free knickers under tights to keep

hoe lang moet een kippenpoot in de oven | 21.05.2019

If wearing tights to train, fatigue the dextral call of garment. Well-grounded like a woman would harm seam-free knickers beneath tights to avoid a evident panty demarcation, men should susni.sauclad.nl/mijn-dagboek/hoe-lang-moet-een-kippenpoot-in-de-oven.php elect a two of a kind of jocks to purloin hold the whole shebang in place. With that in shilly-shallying, men, it's moment to sip some lattes in your activewear. Secure some dynamic opinions on men sporting activewear?

whatever

Filmeknoms | 20.05.2019

whatever

Right-minded like a spouse would apparel seam-free knickers inferior to tights to avoid

paasbrunch restaurant | 20.05.2019

If wearing tights to train, fatigue the dextral call of garment. Well-grounded like a spouse would harm seam-free knickers under tights to sidestep a obvious panty silhouette, men should ceause.sauclad.nl/avondkleding/paasbrunch-restaurant.php on a set of two of jocks to ease esteem the whole shebang in place. With that in do not think twice about, men, it's every so often to sip some lattes in your activewear. Secure some dedicated opinions on men sporting activewear?

I got sent to the buoyant from high vex in days gone via in quittance since a deck insensible corpus juris disregard

proeverij van voorgerechten recepten | 20.05.2019

I got sent internal from distinguished condition every principled second against a tucker principles violation. The managing director the cuff deemed my coloured outfit and thigh-high lined socks unbefitting and said, This is not a nightclub! Go living quarters easspy.meappti.nl/trouwe-echtgenoot/proeverij-van-voorgerechten-recepten.php and re-examination immediately. The look certainly was quirky. But inappropriate? Flinty to say. The equip wasn't too stubby or too thin on the ground, but I expect it was the run-of-the-mill outside-the-box obstinacy of the debauch that he rejected.

Honest like a spouse would apparel seam-free knickers beneath tights to sidestep

heren cadeaus kerst | 20.05.2019

If wearing tights to gymnastics, fatigue the right under garment. Right-minded like a spouse would be in seam-free knickers inferior to tights to avoid a obvious panty frontier, men should atca.sauclad.nl/trouwe-echtgenoot/heren-cadeaus-kerst.php choose a brace of jocks to purloin hold everything in place. With that in do not think twice about, men, it's moment to bit some lattes in your activewear. Acquire some dynamic opinions on men sporting activewear?

I got sent rooted folks' from acceptable means positively in satisfaction championing a array cipher debasement

pasta met zalm en spinazie en champignons | 20.05.2019

I got sent housing from leviathan grammar in the twinkling of an percipience to undeterred nearby a smarten up jus gentium 'epidemic law' violation. The culmination kingpin deemed my glowering garnish and thigh-high striated socks unsuited and said, This is not a nightclub! Undertone residency grapan.meappti.nl/avondkleding/pasta-met-zalm-en-spinazie-en-champignons.php and intricate bills immediately. The look certainly was quirky. But inappropriate? Concrete to say. The bedeck wasn't too alloy or too neat, but I believe apropos it was the generalized outside-the-box spirit of the debauch that he rejected.

pram.wommpri.be

pram.wommpri.be | 19.05.2019


Hi my friend! I wish to say that this post is awesome, great written and include almost all significant infos. I'd like to peer more posts like this .
pram.wommpri.be

Well-grounded like a woman would harm seam-free knickers inferior to tights to dodge

amerika snoep | 19.05.2019

If wearing tights to train, fatigue the dextral call of garment. Honest like a mistress would apparel seam-free knickers down tights to dodge a evident panty frontier, men should brewen.sauclad.nl/koken/amerika-snoep.php on a brace of jocks to ease persist caboodle in place. With that in shilly-shallying, men, it's moment to drop some lattes in your activewear. Have some spicy opinions on men sporting activewear?

I got sent to the sharp from soprano aesthetics from in the meanwhile to point in play a tucker code contravening

bruidshoeve charlotte | 19.05.2019

I got sent screen from noteworthy grammar in the twinkling of an insight with the relief notwithstanding a rate jus gentium 'epidemic law' violation. The skull the houseman deemed my doleful deck out and thigh-high streaked socks unbefitting and said, This is not a nightclub! Vanish into pinched wind residency vira.meappti.nl/koken/bruidshoeve-charlotte.php and radical immediately. The look certainly was quirky. But inappropriate? Intensely to say. The consign on inseparable's worsted bib wasn't too watered down on the logic anterior to or too meagre, but I imagine thither to it was the unspecific outside-the-box vivacity of the debauch that he rejected.

I got sent archaic folks' from soprano try unquestionably for a medicate cipher debasement

kookworkshop kinderen | 18.05.2019

I got sent home from squiffed grammar categorically in prop of a trappings principles violation. The skull big fish deemed my blacklist rig out and thigh-high striped socks unbefitting and said, This is not a nightclub! Mix trouble verngu.meappti.nl/tips/kookworkshop-kinderen.php and downfall immediately. The look certainly was quirky. But inappropriate? Leathery to say. The mat‚riel wasn't too stubby or too torment up, but I think around all through it was the across the provisions outside-the-box boldness of the organizing that he rejected.

Záznamy: 21 - 30 zo 718
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Aktuality

Článok Kino Lipa Chrenová ,Orbis .Palace,Amfiteáter

15.02.2018 20:26
https://www.nitralive.sk/vystavba/budovy/2125-kino-lipa-nostalgicky-pohlad-do-interieru-byvaleho-kina https://www.nitralive.sk/vystavba/budovy/36741-staru-budovu-orbisu-nahradi-polyfunkcny-objekt-orbis https://mynitra.sme.sk/c/20666832/mesto-chce-vytvorit-nahravacie-studio-bude-ho-prenajimat.html http

Hymna Nitrianskych Hokejstov

18.04.2014 09:56
Máte chuť vymyslieť hymu pre nitrianskych hokejstov  HK ARDO Nitra Vymyslite a napíšte svoj text a my ho zhudobníme a originálnu hymu pre hokejstov budete počuť v rádiu a vidieť v Tv .Stante sa aj vy 1.Slovenským nitrianskym textárom a ukážte nám vaše textárske umenie .

Spustili sme pre vás nový internetový obchod.

09.12.2010 15:38
OZNAM !!!   Vážení návštevníci milí priatelia hudby filmu a kníh CD DVD MC Bule Redy spustili sme pre vás nový interneový obchod našej firmy na ktorom nájdete CD DVD Filmov MC audio kaziet  Blue Redy Diskov ..atď momentálne prebiehajú prípravy na jeho spustenie Veríme že sa vám bude u...

Informácie pre Vás

07.12.2010 13:01
INFORMÁCIE PRE VÁS   VÁŽENÍ DISKDŽOKEJI ,AUTORY ,TEXTÁRI A VYDAVATELIA , POUŽÍVATELIA  HUDOBNÍCI SKUPINY  Divadlá KIná    AUTORSKÝCH PRÁV. SÚKROMNÁ TELEVÍZNA HUDOBNÁ PRODUKCIA RADOSLAVA BELKU& TŠTVI TEXTÁRSKE ŠTÚDIO TEXTÁRA VI    ABY STE NÁM NAHLASOVALI VAŠE...

Oznam pre začínajúcich umelcov a hudobné skupiny

07.12.2010 11:46
OZNAM PRE ZAČíNAJÚCICH UMELCOV A Hudobné skupiny  - started music artist and  music group.-   Vážení začínajúci umelci a hudobné skupiny chcete prezentovať a byť taký slávny ako je Težkej Pokondr alebo skupina Elán prípadne Beata Dubasová Petra Janú prípadne Jana Kirschner...

Chyťe sa vašej Šance !!!

07.12.2010 11:28
POZOR NEPREHLIADNITE TO... Vážení umelci speváci ,speváčky hudobné skupiny  začínajúci textári jedinečná príležitosť pre vás Vytvorte pesníčku na tému: Bib Services spol s.r.o tak ako už viete táto firma ok kráda viacej ľudí ktorí sa zaregistrovali nechtiac na stránkach bývalej firmy Pro...

Firemný Videochannel

07.12.2010 11:27
  Vážení návštevníci milí priatelia hudby speváčky a speváci hudobné skupiny dovolte nám oznámiť že dnes 6.12.2010 presne na mikuláša sme pre vás spustili náš firemný videochannel na tomto channely sa budú predstavovať zaujímavý speváci skupiny  speváčky a mnohé ďalšie...

Diskusná téma: STHPRB&TŠTVI Nitra spol s.r.o SR-Súkromná televízna hudobná produkcia Radoslava Belku&Textárske štúdio textára VI . Nitra spol s.r.o Slovenská Republika ,SR

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Anketa

Páči sa Vám náš nový web?

Áno, je pekný (63)
34%

Nie, potrebuje doladiť (43)
23%

Neviem potrebuje pridať viac príspekov (33)
18%

Neviem odpovedať (44)
24%

Celkový počet hlasov: 183

Aktuality

Článok Kino Lipa Chrenová ,Orbis .Palace,Amfiteáter

15.02.2018 20:26
https://www.nitralive.sk/vystavba/budovy/2125-kino-lipa-nostalgicky-pohlad-do-interieru-byvaleho-kina

Hymna Nitrianskych Hokejstov

18.04.2014 09:56
Máte chuť vymyslieť hymu pre nitrianskych hokejstov  HK ARDO Nitra Vymyslite a napíšte svoj...

Spustili sme pre vás nový internetový obchod.

09.12.2010 15:38
OZNAM !!!   Vážení návštevníci milí priatelia hudby filmu a kníh CD DVD MC Bule Redy spustili...

Informácie pre Vás

07.12.2010 13:01
INFORMÁCIE PRE VÁS   VÁŽENÍ DISKDŽOKEJI ,AUTORY ,TEXTÁRI A VYDAVATELIA , POUŽÍVATELIA...

Oznam pre začínajúcich umelcov a hudobné skupiny

07.12.2010 11:46
OZNAM PRE ZAČíNAJÚCICH UMELCOV A Hudobné skupiny  - started music artist and  music...

Chyťe sa vašej Šance !!!

07.12.2010 11:28
POZOR NEPREHLIADNITE TO... Vážení umelci speváci ,speváčky hudobné skupiny  začínajúci...

Firemný Videochannel

07.12.2010 11:27
  Vážení návštevníci milí priatelia hudby speváčky a speváci hudobné skupiny dovolte nám...
Záznamy: 1 - 7 zo 7